Usługi ślusarskie

Pogotowie ślusarskie

Awaryjne sytuacje związane z zamkami potrafią być stresujące. Złamany klucz, zgubienie kluczy, zatrzaśnięcie drzwi lub zablokowanie zamka potrafią przysporzyć sporo nerwów. W takich sytuacjach oferujemy swoją pomoc. Bezinwazyjnie otworzymy każdy typ zamka. W krótkim czasie przywrócimy zamek do sprawnego funkcjonowania. Zamki w drzwiach, zamki samochodowe, kłódki i inne zabezpieczenia z kluczykiem, to nasza specjalizacja.

Gdy klucz zostanie zgubiony, oferujemy sprawną wymianę zamków na nowe, aby zapewnić bezpieczeństwo mieszkańcom i użytkownikom lokalów.

Swoje usługi wykonujemy rzetelnie, wsłuchując się w potrzeby klientów. Stoją za nami lata doświadczenia. Klientom oferujemy produkty najwyższej jakości, od renomowanych producentów.

System jednego klucza

Oferujemy wprowadzenie systemu jednego klucza. System jednego klucza polega na tym, że jeden klucz pasuje do kilku zamków. Takie rozwiązanie dobrze sprawdza się w firmach, wspólnotach mieszkaniowych, domkach jednorodzinnych, szkołach i innych placówkach, gdzie jedna osoba ma dostęp do kilku pomieszczeń, bram, szafek i tym podobnych.

System jednego klucza to duża oszczędność i wygoda. Nie trzeba nosić ze sobą pęku kluczy, wystarczy jeden, który zapewni dostęp do kilku miejsc. Nie trzeba też płacić za wyrobienie kilku kluczy, gdyż jeden klucz to wszystko co potrzebujesz.

Wymiana i montaż zamków

Gdy klucz zostanie zgubiony i dostanie się w ręce kogoś niepowołanego, tracimy poczucie komfortu i bezpieczeństwa. W takiej sytuacji warto przeprowadzić wymianę zamków. Oferujemy nasze usługi w tym zakresie.

Zamek jest już stary? Posiadasz nowe drzwi bez zamka? Zamontujemy nowy zamek, aby zapewnić domownikom bezpieczeństwo.

Przeprowadzamy również kompleksową diagnostykę i naprawy zamków. Gdy zamek działa nie tak jak powinien, skontaktuj się z nami, rozwiążemy twój problem i zaproponujemy korzystne rozwiązanie.